Свежие комментарии

ЛагоДіМаджоре і Крапка

Перебираючи архіви, знайшла цікаве фото, зроблене біля Лаго ді Маджоре, другого за величиною італійського озера. Воно не так велике, як дооооооовге. І вздовж озера — дорога, яка дозволяє милуватися надзвичайними краєвидами. Також краєвидами дозволяють милуватися і багатії, вілли яких стоять на першій лінії. Ви їх бачите? Ні, бо вони побудовані нижче дороги. Оте авто ліворуч стоїть на даху великої вілли. Та така персональна парковка. На одній із віл ми побачили НАШ прапор, фото не буде, бо якість ну геть погана.

Далі не буде.

На жаль


Ви всі знаєте вже прикру новину. То хай так і буде, напевно, треба йти далі. Зараз на блогування зовсім нема часу, тому закриття блоксу для мене особисто відкриє нову сторінку життя. Сподіваюся, що і у вас, мої хороші,  буде так само — адже життя прекрасне і воно одне, не варто витрачати на безрезультатні плачі і стогони.
Переїжджати я нікуди не буду, зараз принаймні, а от якщо якось колись десь вам на очі потрапить слово Melle, то знайте — напевно то я. В усякому разі — можете запитати 🙂

Всім дякую, всім — УДАЧІ, ЛЮБОВІ, ЩАСТЯ!

Щиро ваша

UPD Стягнувши xml на пам»ять, я побачила, що перша моя замітка була про книгу Vita Brevis, яка закінчувалася словами:
»

А  по прочитанні, я переконана, що ви скажете собі словами
Флорії Емілії: “Життя коротке, а ми знаємо так мало”. Не гайте часу!«

Коло замкнулося.
М.

2 комментария ЛагоДіМаджоре і Крапка

  • olimpia

    Успіхів вам, Мелл, дякую за гарні і життєствердні замітки)

    приємно було їх читати)

  • друзі переходьте на vfedun.livejournal.com, додавайтесь у друзі, будемо піднімати український топ