Свежие комментарии

Амстердам 1 фото

Отакі три грації стояли на балконі одного амстердамського будинку. Зверніть увагу на балку, до якої вони прив»язані. Tаку ж можна побачити на будинку праворуч. Та майже на всіх амстердамських і взагалі — голандських будинках. За їх  допомогою піднімають і спускають меблі, цеглу та цемент, їжу та п»яних. Останнє — жарт, звісно. 
Далі буде.

Ваша Melle.blox.ua

4 комментария Амстердам 1 фото

 • Але помітьте, поставлені грації неабияк! 🙂 Якби не відсутність рук середньої, виникає сильне враження, що це справжні дівчата (просто пофарбовані, як живі статуї на Хрещатику), які собі гомоніли на балконі, а потім щось праворуч за кадром привернуло їх увагу.

 • Спускають за допомогою балок п’яних — це справді жарт, тому що насправді спускають обкурених 🙂

 • melle

  mandrivnik, так отож — дуже класно задум реалізований. Цікаво — хто там живе?
  Але питання риторичне)))

  rona, були один день, Амстердам дуже брудне місто, десь таке як Київ. За один цілий день блукань (ми кілька разів заблукали, а потім ще й не могли знайти машину;) я не бачила жодного п»яного, жодного бомжа. От чесно — не бачила. Може вони й є, ті обкурені, але їх не видно. І тому я щиро заздрю амстердамцям, бо київські п»яні й обкурені гопники — звична річ, на жаль 🙁

 • rona

  Та я теж колись була в Амстердамі, знаю, що там все ОК з п»яними, обкуреними і бомжами. Це був просто жарт. Курять травки переважно в кофішопах, п»ють алкоголь у барах, а не як у нас — де хто хоче.