Свежие комментарии

прокота

Варто було витягти плєдік з шухлядки- так зразу на ньому вродився кіт. Він, виявляється, бляха-муха, мерзне! Оті вовняні штани і взагалі — шуба до п»ят не рятують від похолодання.

Вкриєшся плєдіком і зразу ж до тебе підкрадеться родич песцьових і вмоститься так, що йому зручно, а тобі не продихнути. І не повернутися.

Це вночі.

А вдень стратегічний плєдік все ж доводиться покидати, але — ненадовго: кіт галопом бігає їсти та в туалет по-швидкому, і зразу ж — назад. Бо заберуть і знов заховають — вони такі.

Якщо ж я сиджу в кріслі, то вкриваюся плєдіком (у мене нема вовняних штанів та шуби до п»яток) і стаю ворогом котів №1 в світі. Бо ображаю бусічку, у якої вовняна попа мерзне.

Він деякий час вдає із себе дружину декабриста, яка пішки пройшла в Сибір і лягла на підлозі в ізбі спати.

Але недовго.

Поки він лежить, напевно вмикаються якісь інстинкти і жага життя,бо кіт встає, організовується і завойовує собі шматок плєдіка боєм.

Якщо ви думаєте, що він просто лягає на моїх колінах — ви помиляєтеся, надто примітивно мислите — зверху ж холодно. Тому кіт просто закопується усередину, ото бере і гребе лапою аж поки не прогребе плєдік до краю і не підлізе під нього. Потім помоститься — як собака, крутячись наволо себе, і ляже.
І спить, спить, спить.

Осінь 🙁

 

А як ви рятуєтеся вд похолодання?
Щиро ваша Melle.blox.ua

4 комментария прокота

 • chibariba

  ))) Во пантєра ) Вони такі, — добре ще шо там під пледом не гострить пазурі. Бува й таке) На щастя, мої/немої сільські коти абсолютно-абсолютно інакші.

 • skazkina

  я рятуюсь плєдіком)))

  теж)))

  а ще простужена сиджу) і то жах……

 • melle

  chibariba, це сільський кіт, просто гарно влаштований — неждано-негадано переїхав у місто і потрапив у рай ))))лапи гострив, але з мене непоганий дресирувальник ;))

  skazkina, плєдік у мене вдома, а от на роботі нема ні кота, ні плєдіка, тіко дощ і холодрига. Сьогодні промочила ноги зовсім і цілий день ходила в мокрому взутті :///

  одужуй, пий чай, вдягни теплі шкарпетки і шапочку на голову, попар руки (так з носа перестане текти швидше) і вилежуйся. незабаром обіцяють потепління ;)))

 • chibariba

  Ги-ги-ги :=)))))))))))