Свежие комментарии

І море Ч

Так, Червоне.Тепле, прозоре, риб — купа, і всі такі незвичні й яскраві! Шкода тільки, що я не мала техніки для фотографування під водою.Ось, насолоджуйтеся:

Отота незрозуміла маса — то ї є кораловий риф. Він дуже яскравий насправді, просто крізь товщу води тьмяний.Ну і рибку вам одну.

[…]

Там де спекотніше

Пам»ятаєте казочку, де король питався: «Що найшвидше на землі?»

А розумна дівка йому: «Думка! Думкою можна за мить полинути на край світу!»

Так отож, дивлюся старі фотки — мендрую, не лише у просторі, але й у часі. Особливо прикольно бачити малого й справді малим.

Сьогодні пропоную вам Єгипет. Зараз там майже громадянська війна і все […]

Контрасти

Я відпочивала і вже повернулася, пральна пере, кіт не відходить. Хоч ми відпочивали як тюлені, (правда пропливаючи щодня по парі кілометрів), але одна вилазка була — розкажу пізніше. А поки що

Люксембург.

Оцей будинок з синіми дверима — королівський палац. Там реально живуть королі. Правда, звуться герцогами, але — королі. Можна фотографуватися, заглядати у […]

Якось так і Голландія

Нічого ніде не пишу, окрім роботи. Зрідка тільки щось запощу у ФБ, але часто і регулярно це робити — нема натхнення. Якось все так, що й говорити не хочеться. Живу в полоні негативних новин і намагаюся не втрачати почуття гумору, хоча, в решті — все більш-менш нормально.

Кіт розімлів від спеки і спить в […]