Свежие комментарии

Середа

Учора закрила лікарняний, сьогодні пошепки пру на роботу. Дощ, хоооолодно, бо сиро.

Парасоля зламалася — щойно, я її перевіряла.

Опалення немає дотепер — у нашому кварталі розірвало трубу, тиждень нічого зробити не можуть. У найближчому техномагазині обігрівачів нема, люди їздять Києвом у пошуках тепла.

Ніжногаряча вода є.

Але я йду на роботу, а там […]

Казковий будинок Фото

Я усе ще на лікарняному, під час якого активно працюю, лежачи на дивані з другокомпом. Але іноді хочеться відпочити. Відключити мозок.

Це найкраще вдається під час перегляду ТБ.

Ну, наше ТБ в здоровому глузді взагалі важко дивитися — кров, секс і збоченці (включно з політиками), не кажучи вже про […]

Котофакт

Ніби увімкнули опалення. Учора температура батарей наблизилася до ледьхолодних. Сьогодні вони вже теплуваті. (У ЖЕці премії отримають — безперечно) Але є фотофакт:

Все відносно. Опалювальний сезон і тепло — теж! Але котофакт — це котофакт, і тут вже нічого не додаси.

[…]

Ненормальна

Тільки така ненормальна,як я, може працювати на лікарняному. Здавалося — сидиш (в смислі лежиш) на купі колес — той лежи собі перед телевізором, бережи горло і все таке.

Але ж ні. Бо я не лише трудоголік (Голік Труда), але й здатна думати наперед — коли вийду буде неймовірний завал. Тому сидю […]

блокада

Почалося усе на тому тижні.

Я трохи захрипла. Це не дивно — адже і на робочому місці, і вдома просто неймовірно холодно. Вдома можна було грітися за допомогою обігрівачів, а от на роботі обігрівча немає. Важко було у понеділок і середу, коли довелося довго сидіти і чекати.

У п»ятницю […]

Є у мене слабина

коли все погано — читати вірші.

Лише висока поезія рятує від розпачу.

І є ще друга слабина — дуже люблю Емілі Дікінсон. Так і хочеться — зачинитися в своїй кімнаті (особистій, приватній, самій!) і щоб рідні передавали їжу через віконце.

І бродити травами вдосвіта, складаючи вірші, і щоб усі сторонилися — несповна розуму пані в […]

Жарт

«Журнал «Рабовласник» заснував почесну відзнаку «Найкращий рабовласник 2010 року». Це позолочена дощечка, ручної роботи, вагою у 365 грамів. До відзнаки додається премія в одну тисячу душ. Заявки приймаються до 1 листопада.

«Журнал «Рабовласник» заснував почесну відзнаку «Найкращий рабовласник 2010 року». Це позолочена дощечка, ручної роботи, вагою у 365 грамів. До відзнаки додається премія […]

Полювання

Якби ви жили у межах однієї квартири і зовсім цим не переймалися, а навіть — не хотілося б вийти за ці межі, то вели б спокійне розмірене життя — миска-килимок-лоточок-миска-підвіконня.

Але гени ніхто не відміняв.

І вони вимагають полювання — щоб нерви напиналися, подих перехоплювало і хвіст дрижав.