Свежие комментарии

Італія в мініатюрі

Біля містечка Візербе (по дорозі Рим-Ріміні) є дуже цікавий парк, що називається «Італія в мініатюрі». Там на невеликому півострові у формі чобітка розташовано усі основні пам»ятки культури та дива природи, якими пишаються італійці.

Треба сказати, що відвідувачі будь-якого віку отримують шалене задоволення — хтось милується точними копіями архітектурних шедеврів, хтось запускає радіокеровані вітрильники у спеціальному атракціоні, хтось — катається на безкоштовній монорейці навколо цих усих див, а ще хтось — на електрочовнику у міні-Венеції.

Це «східне узбережжя» міні-Італії. Праовруч — атракціони і намети, де можна перекусити.

Це вокзал. Усі паровозики — діючі, а жіночий голос оголошує прибуття — геть як на справжньому вокзалі!

Біля кожної мініатюри є дощечка з написом.

Це вигляд з монорейки. Дві конструкції на задному плані — це атракціон, де в капсулі запускають в небо:0)

Фонтан-плювачка. Надворі було більше 40 з +, тому такий фонтан — просто щастя! Доріжка веде до окремої експозиції — міні-Венеції.

В міні-Італії є також експозиція відомих пам»яток Європи. Ще є виставка прапорів (прапорців) європейских держав. Серед них був й український. Якось створю пост про наш прапор в Європі — тоді й викладу…

Ну, а це вже Венеція. Там автоматично підходить човник, у нього треба ловко застрибнути. Далі — подорож історією Італії на прикладі одного міста. Шкода, що італійскою, бо я крім желато, бонжорно, прего і граціе нічого так і не встигла вивчити… Також на цьому етапі подорожі є автоматичне фото. Потім, по виході, або забираєш фотку за 7 євро, або ні.

А це — площа на якій відбуваються вистави. Але то увечері, а вдень там інтерактивні будинки. Якщо натиснути на гудзик двінка, то можна отримати відповідь — повар-лялька щось розповідає, співак-лялька — співає. Але найбільшою популярність у дітлахів користується сварлива бабуся, яка кричить-кричить, а потім поливає водою!

А ще серед атракціонів — містечко водяних пістолетів і гармат. Це розкіш! Поруч є яточка з рушниками, плавками і купальниками на різні смаки та розміри. Розважалися не тільки дівчатка і хлопчики, а й жінки, дяді та дідусі:0))

Спогади про це місце незабутні. Якщо вам трапиться нагода побувати там — не пошкодуйте 14 євро — цей парк розваг й справді вартий, щоб його відвідати!

5 комментариев Італія в мініатюрі

 • Аноним

  Какая красота! Очень напомнило парк «Миниатюрк» в Стамбуле, я тоже писала о нем на блоге, в категории Турция… Немного грустно сравнивать эти шедевры макетирования, кропотливости, усердия с нашим «Киевом в миниатюрах» (и о нем писала:), собранном из раскрашенной фанеры… «Киев — европейская столица»….

 • bertold_xomiakov

  Какая прелесть!… 🙂

 • melle

  Pokatushki, мені теж іноді буває дуже прикро за країну. Але все пізнається в порівнянні — в Італії максимум взимку мінус 7, у нас це мінімум, тому такий парк в наших кліматумовах напевно не вижив би….
  А чому немає такого, який би не соромно, то просто у нашій країні немає тих, хто ділить державні гроші і пишається власною державою.

  Якби вони були — ми б мали і телебачення українське, і фм-ки україноцентричні, і пресу українську, і, відповідно, мали б такі атракціони, які ненав»язливо давали зрозуміти туристам та малоосвідченим співвітчизникам, чим ми пишаємося і повинні пишатися.

  А так, у відношенні культури, у нас недокультурна недокраїна. І всі потуги зробити ЩОСЬ розбивається об прагматизм чиновників «а що я с етаго буду іметь?»

  Я не лише критикую свою країну — як це часто може здатися, я й працюю, щоб вона змінилася, але нічого зрушити в цьому організмі хабарництва і мояхатаскрайництва не можна…. не вдається…

 • pilot_Pirs

  А я, наче та баба Яга, як завжди проти. Маю сказати, що оповідь Melle мені сподобалася більше, ніж саме явище. Ми були у Мінімундусі в Австрії. Мені було там дуже нудно. Не люблю я макети. Більше мене на таке не заманиш. Але то мої мухи. Фоторепортаж Melle дуже цікавий і на фотках все чудове, хоча й іграшкове. Молодець!

 • melle

  Дякую, Пілоте, за відгук! Насправді цей парк не такий великий щоб знудитися, крім того — є багато розваг, крім власне мініатюр. Наприклад, (про це забула розповісти) спеціальні кнопочки біля багатьох макетів. Якась оживяє «оперну» виставу, інша — запускає літак в небо в аеропорту. Найбільше вразила кнопочка, яка запустила фонтан плювачку захованому у кущі, стриженому у формі жаби. Фонтан був збоку від макету, там стояла тьотя і роздивлялася «стрижку». Ми натисли і почали уважно дивитися на будинок, а фонтан плюнув просто на тьотя, тьотя злакалася і стрибнула убік. Потім засміялася:-))