Свежие комментарии

Вітаю всіх з Новим роком!

Хай Дід Мороз принесе здоров»я і щастя, удачу і радість, мир і достаток, розуміння і підтримку, хороших людей і успіхи в роботі та навчанні. Хай збудуться усі мрії, а кожен день приносить несподівані і приємні сюрпризи!

Слон. Викрійка

Знайшла блог про м»які іграшки, де був симпатичний слонякіс. І згадала, що й я робила свого часу слона і можу (дотепер можу!) пишатися результатом:0)

Коли мій синочок був малеееньким, то у мене було багато декретного часу і безліч фантазії. Колись він попрохав купити йому слона, зоопарк організовувався, були всі, окрім хоботного:-)

А […]

СВЯТО НАБЛИЖАЄТЬСЯ!..

СВЯТО НАБЛИЖАЄТЬСЯ!..

Шкода лише, що відчуття свята зовсім немає….

Понеділок. Анекдот дня

«Все, що мені потрібне — це тепленьке ліжко, добре слово і необмежена влада»

Неділя. Літ і політ

Що не кажіть, а введення ЗНО для посадовців — річ просто нагальна, і ніяких позивних змін чекати годі, поки біля руля будуть політики, які читають книги лише про життєвий шлях своїх (тимчасово своїх — поки конкуренти на перекуплять) політ лідерів і то — не нашою мовою…

Про що це я? Про те, що Добкін викреслив […]

Субота.Реальний стан речей

Реальний стан речей такий — я завалюю роботу і, відповідно, не встигаю відпрацювати все необхідне до Новорічного святкування. Тобто — під ялинку матиму увімкнений комп»ютер. У мене є лише одне виправдання — я втомилася. І мрію про хатинку на березі моря. Бажано теплого. І там немає мобільного зв»язку:0)

І от через цю втому я всіляко […]

п»ятниця.пісенька

Бувають такі пісні, які відразу врізаються в мозок і, здається, вже більше ніколи його не покинуть.

Погано, коли така пісня — абсолютний нуль і не викликає жодного позитивного налаштування ні у тебе -жертви цього мотивчику, ні в оточуючих тебе нещасних людей, яких ти все час лякаєш своїм раптовим підвиванням.

І жоден інший (улюблений) мотив не […]

Неділя

Фартить просто як муму:-((

Продуктивно проспали дообіду. Кинулися снідати — а хліба нема. Він то є, але цвілий. Напекла млинчиків. Поснідали.

Потім подивилася у вікно і вирішила, що по хліб іти все ж не варто. Тому активізувала машинку під кодовою назвою «Прощавай, таліє!», тобто хлібопічку.

Пекти на ній я вмію лише один вид хліба — […]

Суботаю. Усе ще сніжно

Учора ходила на «Медвін», накупила книжок, бачила Лазуткіна, Зірку Мензатюк, Євгенію Кононенко, Сергія Пантюка, Богдана Жолдака, Капранових Віталія й Дмитра, Катерину Липу, Карпа на сцені готувала щось неймовірно смердюче, Андрусяк розповідав, що в Українському домі все відбувається багатолюдніше(там дитяча виставка), купила диск мп3 з укр хітами 50-70 років, просто супер — флешбек в дитинство!

[…]

Четвер. Нема поганої погоди?!?!

Довелося післяобід топати від Арсенальної до Кловського узвозу.

Сніг в морду, вітер теж туди, руки дубіють на камінь у зимових рукавичках (придумали б уже якісь СУПЕРЗИМОВІ чи СУБПОЛЯРНІ — перша б купила). Двірники біля установ розвівають мітлами мілкуватий сніг, допомагаючи вітру носити сміття заледенілими тротуарами.

Йду, бо маршрутки забиті по вінця, пів-Києва обмерзло і […]