Свежие комментарии

Понеділок.Депресивні ФМи

Повбивала би програмних редакторів, які на понеділок у кінці листопада ставлять уранці пісні про «нєкуда бежать», «вихада нєт», «фак ю» і музичку, що дуже схожа на Бетховена. Чим люди думають і чи прокидається у них совість, коли отримують зарплатню?

А потім би ще й публічно покарала різками діджеїв, що мають інтелект як «ракушки» і з […]

Неділя.Свято.Розповідь про сюрприз для чоловіка на день народження

Отже, про подарунок. У чоловіка була касета із записом давньої репетиції давньої групи, де він грав і співав. Касета то губилася, то в несподівані моменти знаходилася, потім її «клали у таке місце, де одразу при потребі можна буде знайти». Шукати доводилося довго і «при потребі» її ніколи не можна було знайти.

Зачарована якась річ.

Цього […]

субота. непередодні:-)

Ненавиджу свій день народження, але обожнюю дні народження своїх друзів і рідних. Майже завжди вдається перетворити цей день на свято. Головне подарунок — він повинен бути для душі, а не для галочки. Тоді і настрій буде для святкування.

Іноді буває надзвичайно складно знайти те, що було б несподіванкою і порадувало б іменинника. А цього […]

Рання середа

О 3 годині 25 хвилин з гуркотом й увімкненням автовідповідача, прийшов факс. Найбільше тривожать нічні телефонні дзвінки, бо можуть повідомляти про щось невідкладне й погане…. Серце тривожно забилося у передчуттях…

І уявіть собі — мені запропонували вантажоперевезення за пільговими цінами!!! О 3 ночі, коли я спала лише дві години і заснула з великими зусиллями — […]

Сьогодні

я раптом усвідомила, чому люди зберігають листи, фотографії про те, чого вже ніколи не буде. А, може, й ніколи не було….

Тому, що усі ці матеріальні чи віртуальні приємні речі дають тепле відчуття надії, що (може, чудеса ж бувають!) все-таки ЦЕ повернеться, ЦЕ збудетья, найголовніші слова будуть сказані і біля лопаток знову виростуть крила.

Ця […]

ВІКЕНД

Учора були в театрі Франка. Прем»єрний спектакль по Прістлі «Сентиментальна історія містера Кетла та місіс Мун».

Може б і не пішли — справ багато, так було цікаво подивитися ліричну комедію з Нечепоренком в головній ролі. Сподобалася вистава, гра героїв і сюжет в цілому.

Раджу сходити й посміятися, й злякатися — коли треба буде. […]

Давній вірш

Надворі прозоро і тихо

Свіжі листочки

Сплять

Далеко-далеко

Валують собаки

А зорі моргають

Жукам

Кульбаби фарбують

Голови

В модне

Як жаль, що

Тебе тут нема

У тебе

Вікно на південь

З маленьким балкончиком

Кіт сердитий

Й модрина під кухнею

На сьомому небі

Як на сьомому поверсі

А мені хрущі

Зорями стукають,

Весняні поштарики

[…]

З приводу реклам

Чудова реклама київ стар бізнес. Пам‘ятаєте майстра, який в офісі розмовляє на різні голоси? Так от, реклама спрямована показати, що бізнес-тариф на вихідні дзвінки навіть для дрібних фірм дуже вигідний. Авжеж ВИГІДНИЙ, адже в рекламному ролику ДЗВОНИЛИ ЦЬОМУ майстру, а не він телефонував клієнту. Він просто тягнув час і витрачав гроші свого потенційного […]

четвер

Переслуховую Морріконе. Крім ненависного Самотнього пастуха і центральних тем до Професіонала, у нього є ціла маса фантастичних речей (The Falls,The Mission,La Califfa і т.д), які відносять у дитинство до казкових вечорів без світла, коли бабуся розповідала щось неймовірно цікаве й захопллюче, коли оживали коні і розмовляли людською мовою, коли можна було вийти у поле, розправити […]

Середа

Люблю, коли дощового осіннього дня раптово закінчиться злива, і вигляне сонце, і весь світ стане золото-полив»яним, золото-новим, щойно створеним і веселим світом. Небо тоді стає блакитнішим і вищим, і настрій покращується, і віриться у все хороше….