Суб'єктивно про книги і життя, думки щодо того й іншого.
Блог > Коментарі до замітки

Як назвати кота

Запитання гостя у коментарах до "Дитинства" наштовхнуло мене на думку написати цілу замітку про дивовижне явище у житті будь-якого господаря - процес називання кота.

Розповім спочатку про одного знайомого моєї подруги, який має дуже охочу кішечку, яка знала, як вибирати кавалерів, тому завжди народжувала гарненьких і справненьких кошеняток. Так от, цей чоловік роздавав своїх кошеняток, які славилися серед людей делікатним характером та справним виконуванням обов"язків, уже з іменами. АЛЕ:

імена були такі: Піночет, Ленін, Сталін, Мао Цзедун, Індіра Ганді, Черчілль і так далі. У нових сім"ях котиків і кішечок, звісно, починали кликати якимись зменшувальними іменами, та офіційні імена офіційно зберігалися.

У моєму житті було багато котів - не тому, що я така "нехозяйственна", просто у сільській місцевості на котів насправді чигає набагато більше небезпек, аніж у місті.

Перші коти, яких я пам"ятаю - подружжя Мурчика і Мурочки, сірого котика і трьохмасної кішечки. Відтоді я знаю, що якщо на котикові зустрічається три кольори - рудий, коричневийі білий, то, значить, це не котик, а кішечка.

Потім був ще один Мурчик, який благополучно дожив до свої ста п"ядесяти років за людськими мірками:-) А потім тихо пішов з дому. Взагалі, у приватних будинках, коти живуть так, як хочеться їм. І коли настає час відлітати назавжди до Вирію, то вони тихо збираються і йдуть, попрощавшись з добрими господарями. Якщо ж господарі злі, то коти і кішки одного разу просто не приходять додому. Вони мандрують у пошуках теплого дому, де їхню гідність не ображатимуть, а у мисочці щовечора і завжди буде молочко.

Так примандрували до нас дві Матильди. Одна по одній. Матильда чорна була хвора і беззуба, видно, що їй дісталося від життя, а Матильда плямиста була дикою і її довелося приручати. До кінця це зробити не вдалося, але я їй вдячна за те, що вона нам подарувала дивовижного кота. Воно було сіреньке, звичайне, але дуже проворне і собі на умі. Я дуже довго не могла його назвати, доки не взяла словничок і перше (і єдине!!!) ім"я на яке він відреагував, було "АБРАМ", так він і прожив життя з таким ім"ям. Чудове і довге, я вам можу сказати, життя.

Також був Лемко - чорненький котик, якого так назвали після вивчення історії українських земель, кішка Лізка - була біла й гламурна....

До чого я веду?

До того, що вибирати ім"я для кота треба так, щоб воно йому подобалося. Принаймні - щоб він на це ім"я реагував.

З повагою, М

melle, п'ятниця, 28.08.2009 Архівний
1st
2009/08/29 02:55:12
Как Вы кошку назовёте так она и...

Я одного из своих котов долго не мог назвать.
Все имена перебрал. Ни на какое, сцуко, не откликался. От всех нос воротил. Ни чего ему не подходило.
Решили назвать красиво. Феликс.
Через время выяснилось, что он напрочь глухой.
Поэтому все наши напряги с имяподбирательством ему были глубоко пофигу...
:=)
melle
2009/09/04 18:14:45
Гигиги! ой,що це я...БІДНИЙ КОТИК!
1st
2009/09/04 18:52:45
Та все у порядку! Він цим ни грама не переймається прожив вже 15 років і ще стільки ж збирається! :))
melle
2009/09/06 20:30:12
на килимі у начальства я завжди думаю, що от класно було б бути ГЛУХОЮ:-)
напевно й справді він нічого не втратив:-)))
1st
2009/09/06 22:08:47
Ну, мишей у нас нема, а так нафіга йому той слух? Віскас він і так знайде... :))
неділя, 21.02.2010, melle
Коментарі
2010/02/21 21:16:06
У моих родителей все коты были Баксами. Мой единственный личный кот носил имя Нортон, но как-то раз, глядя на него, один человек сказал: "Да какой же он Нортон? Шмурдяк он рыжий!". Так к коту прилипло имя Шмурдяк...
-
2010/02/22 23:02:25
Другий день сміюся з "Шмурдяка"!!! :0)))
Нашому волохастику воно теж би пасувало:-))
Ми Дусіка теж звемо по-різному - іноді Дуриндою, іноді - Компостером, іноді - просто КІТ!!! вкладаючи в останнє ймення усю силу почуттів:0))
Але мене не полишає одне питання: як Ви свого ласкаво-зменшувально звете?
-
Гість: др.А, 78.111.219.27
2011/05/23 22:07:09
Кіт не міг дожити до 150 років!:(
-
2011/05/25 10:41:06
Звичайно, я теж би не змогла. Але є вчені, які перерахували вік котів на людський, в інтернеті є кілька цікавих статей на цю тему, варто почитати! :-)
Останні замітки
Выделенный сервер, аренда серверов, дешевые сервера, купить сервер, хостинг сервера
Сервер под Xrumer Сервер для Хрумера
Сервер под ZennoPoster Сервер под Warez